Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık Personeli Alıyor

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık Personeli Alıyor

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi En az Lise Mezunu Kamu Personel alım ilanı 10 Kasım 2017 de yayınladı.

Üniversiteye istihdam edilmek üzere 53 kişi alınacaktır. KPSS puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular Şahsen olacak posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 24 Kasım 2017 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde çalıştırılmak üzere Hemşire, Ebe, Sağlık Teknikeri, Diğer Sağlık Personeli ve Diyetisyen alınacaktır. Alımlar yapılırken 2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak gerçekleşecektir.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 47 kişi için şartlar: Lise, Önlisans ve Lisans Hemşirelik programından mezun olmak. Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3, P93 ve P94 türlerinden 60 puanı olması gerek.

Diğer Sağlık personeli, Sağlık Teknikeri, Ebe ve Diyetisyen 7 kişi için Ön Lisans ve Lisans bölümlerinden mezun olunması gerekmektedir.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı İnsan Kaynakları Birimine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 24 Kasım 2017 Mesai bitimine kadar şahsen başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum