Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Necmettin Erbakan Üniversitesi 15 Ağustos 2016 tarihinde sözleşmeli personel alımı ilanı yayınladı. İlana son başvurular 31 Ağustos 2016 olarak belirtildi.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda istihdam edilmek üzere, 2016 KPSSP3 grubu puan türünden en yükse puan alan adaylardan başlanarak yapılacak sıralamaya göre (KPSS puanı olmayan adayların puanı 70 olarak kabul edilecektir.) sözleşmeli bilişim personelinin 10 katı aday arasından, gerçekleştirilecek yazılı sınav sonunda oluşacak başarı sırasına göre aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı 1 kişi Bilişim Personeli alınacaktır.

Bilişim Personeli alımı için genel şartlar; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olmak, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, c) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Belge olarak öğrenilen programlama dillerinin belirtildiği onaylı lisans veya lisansüstü transkript belgesi veya mezun olunan bölümden alınan eğitimi yapılan programlama dillerini belirten onaylı yazı, çalışılan yerden alınan ve kullanılan programlama dillerini gösteren onaylı yazı veya eğitim kurumlarından alınan kurs katılım sertifikaları gibi belgeler kabul edilir, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan özel şartlar ise C #, PHP, Java, Javascript (AngularJS, Node JS, jQuery), SQL (MSSQL, MySQL), HTML, CSS tabanlı yazılım geliştirme, Android tabanlı mobil yazılım geliştirme konularında deneyimli olmak olarak listelenmiştir.

Başvurular, 15 Ağustos-31 Ağustos 2016 tarihleri arasında konya.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu’nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte 31.08.2016 tarihi mesai bitimine kadar Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Nişantaşı Mah. Dr. Hulusi Baybal Cad. Bera İş Merkezi No:12 Kat:22 Selçuklu/KONYA adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru sırasında istenen bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.