Nevşehir Özkonak Belediye Başkanlığı 3 Kamu İşçi Alımı

Nevşehir Özkonak Belediye Başkanlığı 3 Kamu İşçi Alımı

Nevşehir Özkonak Belediye Başkanlığı Bay/Bayan En az İlkokul En çok Lisans Mezun İşçi Alım ilanı 13 Temmuz 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 24 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmamaktadır.

Nevşehir Özkonak Belediye Başkanlığı 13 Temmuz 2017 de Sözleşmeli Büro İşçisi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Genel olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 24 Temmuz 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 27 Temmuz 2017 tarihinde Saat 09:00 ile 18:00 arasında Belediye Nevşehir Özkonak adresi toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Büro İşçisi 3 kişi için şartlar: En az İlkokul En çok Lisans mezun olması ve Bilgisayar sertifikasına sahip olmak gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003899115 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 24 Temmuz 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Nevşehir Özkonak Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 24 Temmuz 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.