Niğde Azatlı Belediyesi İşçi Alımı

Niğde Azatlı Belediyesi İşçi Alımı

Niğde Azatlı Belediye Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 6 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 12 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana belirtilen tarihler arasında başvuru yapılması gerek

Niğde Azatlı Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 6 kişi Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 12 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerek.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 30 Ocak 2017 tarihinde Saat 14: 00 ile 15:00 arasında Azatlı Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Yapılacak.

Başvuracak adayların sulama sahasını iyi bilmesi tercih sebebidir. Adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) 6 kişi için şartlar: En az ilköğretim en çok Yüksek lisans mezunu olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003744062 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 12 Mayıs 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Niğde Azatlı Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 12 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum