Niğde İl Özel İdaresi 18 Personel Alımı

Niğde İl Özel İdaresi 18 Personel Alımı

Niğde İl Özel İdaresi 12 Nisan 2017 Günü işçi Alımı ilanı yayınladı. Alınacak işçi sayısı 18 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 21 Nisan 2017 Cuma Günü son bulacaktır

Niğde İl Özel İdaresi Müdürlüğü 18 İşçi Adaylarının İlköğretim Bir okuldan mezun olmaları Yeterli gelmektedir ayrıca KPSS şartı Yoktur. Çalışma adresi Niğde İlidir. Diğer Özel Şartlar Aşağıda Yeralmaktadır. Niğde İl Özel İdaresi İşçi alımına, Durumu Sadece Normal  ve TMY ( Terörle mücadelede Yaralananlar) Başvurabilecektir. Diğer Özel Şartlar ise Şöyledir.

Alınacak Personeller Niğde İl Özel İdaresi Müdürlüğü İş Makine Operatörü Olarak Çalıştırılacaktır. İlköğretim Okul Mezunu 4 kişi Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü Alımında G Sınıfı Sürücü Belgesi ve 2 yıl Deneyim şartı vardır Adaylar İş İlan No (00003707602) ile İlköğretim Okul Mezunu 1 kişi Beton Asfalt Serme (Finişer-Serici) Makinesi Operatörü G sınıfı Sürücü Belgesi 2 yıl Deneyim şartı Adaylar İş İlan No (00003707628) ile İlköğretim Mezunu Greyder Operatörü 1 kişi G sınıfı Ehliyet 2 yıllık Deneyim Adaylar İş İlan No (00003707645) ile İlköğretim Bir okul Mezunu Şoför-Yük Taşıma için D ve E sınıfı Sürücü Belgesi ve 3 yıllık Deneyim Adaylar İş İlan No (00003707657) ile İşkur Resmi İnternet Sitesi Üzerinden Müracaat edeceklerdir.

Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu şartlara durumu uyan adaylar, Başvuruda bulunmak için 21 Nisan 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işveren Kamu Kuruluşu tarafından davet edildikleri hâlde geçerli sebepler dışında katılmayan, sınava Girmeyen, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. İlgili kamu kurum ve kuruluşunun istediği şartları taşımayan ve bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Tüm ilanlarda İlköğretim Okul Mezunu olmak yeterlidir KPSS şartı Yoktur İş İlanları Kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.