Nurdağı Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Nurdağı Sulama Birliği Başkanlığı İşçi Alımı

Nurdağı Sulama Birliği Başkanlığı 03 Şubat 2017 işçi alacağını duyurdu. Başvurur başlamış olup başvuru tarihi son 13 Şubat 2017 olarak belirtilmiştir.

Alınacak Elektrik elektronik Teknisyeni işçide aranacak şartlar : Elektrik  ( Genel ) olarak alınacak 1 işçi Ortaöğretim Lise ve Dengi Elektrik, Elektronik ve elektrik elektronik mezunu olması, B sınıfı sürücü ehliyetine olmaları gerekmektedir. 2010 ve 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2010 ve 2016 KPSS P94 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Çalışma adresi Nurdağı Pompaj Sulama Birliği Sulama Sahası Seyhan ve köyleri olarak açıklanmıştır.

Alınacak Elektrik elektronik Teknikerliği ve Elektronik Teknolojisi Teknikerliği işçide aranacak şartlar : Elektrik  ( Genel ) olarak alınacak 1 işçi Ön Lisans Elektrik, Elektronik ve elektrik elektronik mezunu olması, B sınıfı sürücü ehliyetine olmaları gerekmektedir. 2010 ve 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2010 ve 2016 KPSS P93 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Çalışma adresi Nurdağı Pompaj Sulama Birliği Sulama Sahası Seyhan ve köyleri olarak açıklanmıştır.

Başvuru evrakları: KPSS P Sonuç belgesi fotokopisi, Yüksek Gelirim Çalışma Belgesi, Kimlik Fotokopisi, 2 Adet Fotoğraf ve B sınıfı Ehliyet Fotokopileri olması gerekmektedir. Seyhan iş ilanları kariyer.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan elektrik teknisyenliği 00003580348 ve elektronik teknolojisi teknikerliği 00003580387 no ile başvuracak olup son başvuru tarihi 13 Şubat 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlar da başvurabilir. İş kur profil statüsü aktif olmayanlar iş başvurusunda bulunamazlar.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.