OGM 102 memur alımı kolay başvuru ekranı açıldı

OGM 102 memur alımı kolay başvuru ekranı açıldı

OGM 102 memur alımı yapacağını yayınlayarak adaylara duyurmuştu. Orman Genel Müdürlüğü 102 kişi alım kolay başvuru ekranı aktif halde başvuru kabul etmeye başladı. Alım 33 şehir tablosu ve başvuru koşulları detayları haberimizde…

OGM 102 memur alımı başvuru ekranı açıldı. Orman Genel Müdürlüğü başvuruları 14 Ekim 2020 tarih itibari ile başladı. 21 Ekim 2020 tarih bitimine kadar işlem yapılacak. 33 şehre alım detayları sunuldu. 10. kişi büro personeli ve 1 kişi tekniker olarak görevlendirilecektir.

Öğrenim durumu büro personeli alımı şartları: Adalet, Adalet Meslek Yüksekokulu, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama, İnsan Kaynakları, Personel Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Turizm ve Otelcilik, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Konaklama İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, Turizm Otel Yöneticiliği, Turizm, Konaklama ve Otel İşletmeciliği, Büro Yönetimi ve Yönetici asistanlığı, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim Ve Halkla İlişkiler bölümü mezunları başvuru yapabilecek.

Öğrenim durumu tekniker alımı şartları: Elektrik Elektronik, Elektrik Elektronik Teknikerliği, Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik bölümleri başvuruda bulunabilir.

Başvurular 21 Ekim 2020 tarihi bitimine kadar e-devlet şifreleri ile başvuru yapacaklardır. Başvuru işlemleri 21 Ekim 2020 gecesi saat 23:59’da sona erecektir. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmiyor.

OGM başvuru kılavuzu. Başvuru ekranı.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
13 Yorum