Öğretmenevi Müdürlüğü İlkokul Lise Önlisans Mezun İşçi Alımı

Öğretmenevi Müdürlüğü İlkokul Lise Önlisans Mezun İşçi Alımı

Öğretmenevi Müdürlüğünden yapılan ilanda İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans mezun personel alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 11 Ağustos 2017 olarak açıklanmıştır. KPSS puan şartı istenmemektedir.

Alınacak personel Manisa Öğretmenevi Müdürlüğü çalışacak olup 2 kişi Garson, 1 Kişi Aşçı yardımcısı ve 1 kişi kat hizmetleri elemanı olarak toplam 4 kişi çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Manisa Öğretmenevi Müdürlüğü olarak belirtilmiştir. Başvurular internetten işkur sayfasına yapılacaktır. Başvuracak adaylar için başvuru başlamış olup 11 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir.

Alınacak Garson 2 kişi için şartlar: İlkokul, Lise, Önlisans, Lisans mezunu olması gerek. Daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00003938600) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 11 Ağustos 2017 ye kadar yapmaları gerekmektedir.

Alınacak Kat Görevlisi 1 kişi için şartlar: İlkokul, Lise, Önlisans, Lisans mezunu olması gerek. Daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00003938614) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 11 Ağustos 2017 ye kadar yapmaları gerekmektedir.

Alınacak Aşçı Yardımcısı 1 kişi için şartlar: İlkokul, Lise, Önlisans, Lisans mezunu olması gerek. Daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00003938919) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 11 Ağustos 2017 ye kadar yapmaları gerekmektedir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 22 Ağustos 2017 tarihinde Saat 14:00 ile 15:00 arasında Manisa Öğretmenevi 2. Noterliği toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’ normal ‘’ olanlar başvurabilir. Talep Daimi olup Başvuru talep sayısının tamamı tam zamanlı olarak tabidir. İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.