Öğretmenevleri KPSS Şartsız 8 Personel Alımı Devam Ediyor

Öğretmenevleri KPSS Şartsız 8 Personel Alımı Devam Ediyor

Öğretmenevleri tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere toplamda ilkokul mezunu 8 personel alımı yapılacağı açıklandı.

3 farklı öğretmenevi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında bulaşıkçı, kalorifer ateşçisi, garson, sıhhi tesisatçı, temizlik görevlisi ve aşçı kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 8 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak

Başvuru yapmak isteyen adayların iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Sincan Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu aşçı alımı için 00005105347, temizlik görevlisi alımı için 00005105257, sıhhi tesisatçı alımı için 00005105236, garson alımı için 00005105313; Karlıova Öğretmenevi kalorifer ateşçisi alımı için 00005101228 ve Ayvalık Öğretmenevi için 00005100215 olarak belirtilmiştir.

En Az İlkokul Mezunu Adaylar Başvurabilecek

Garson, sıhhi tesisatçı ve temizlik görevlisi alımında en az ilköğretim mezunu olma şartı aranırken aşçı alımında en az lise mezunu olma şartı aranmaktadır. Aşçı ve sıhhi tesisatçı alımında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak gerekmektedir. Adayların Ankara Sincan’da ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Bulaşıkçı alımı için alımı için adayların; en az ilkokul mezunu olması, en az 18 yaşında olması ve Balıkesir Ayvalık’ta ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Kalorifer ateşçisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Bingöl Karlıova’da ikamet ediyor olmak şartı aranmaktadır.

Sincan Öğretmenevi ve ASO 6 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız. Karlıova ve Ayvalık Öğretmenevleri tarafından yayınlanan personel alımı ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.