Ondokuz Mayıs Üniversitesi 44 Personel Alımı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 44 Personel Alımı

On Dokuz Mayıs Üniversitesi 7 Haziran 2017 tarihinde 44 personel alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 21 Haziran 2017 olarak belirtildi.

Samsun On Dokuz Mayıs Üniversitesi 44 hemşire alım ilanı yayınladı. Alınan personeller 4/B’li (Sözleşmeli Personel) olarak istihdam edilecektir.

Adaylar başvurularını, son  başvuru tarihi olan 21 Haziran 2017’ye kadar nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi, 2016 KPSS P3 puanını gösteren belge, 1 adet resim ile birlikte On Dokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Adaylarda aranan özellikler; hemşirelik fakültesi ya da sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü veya hemşirelik yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak şartı olmuştur.

Ayrıca adaylarda aranan bazı genel şartlar da bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 sayılı kanunun 53’üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile engeli bulunmamak gerekmektedir.

Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması, son bir yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak olarak belirtilmiştir.

Adaylar 2016 KPSS P3 puanlarına göre sıralanacak olup kontenjan sayısının iki katı kadar adaylarla mülakat yapılacaktır. Adayların atanmasında mülakat puanı esas alınacaktır. Mülakat yeri ve zamanı On Dokuz Mayıs Üniversitesi resmi internet sitesinde yayınlanacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.