Önlisans Mezunu Memur Alımı Yapan Kurumların Listesi

Önlisans Mezunu Memur Alımı Yapan Kurumların Listesi

Bu gün itibariyle kamu personeli alımı yapan tüm kurumların listesini sizler için hazırladık. Önlisans düzeyinden memur alımı yapan kurumların tamamını sizler için bir araya getirdik. Kamuya yapılan tüm önlinsans memur alımlar.

Önlisans düzeyinden memur alımı yapan tüm kurumları sizler için bir araya getirdik. Başvuru şartlarını taşıyan tüm adaylar ilanların detaylarını incelemeleri gereklidir.

Önlisans düzeyinden kamu personeli alımı yapan kurumların listesi:

Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 52 daimi kamu işçisi alımı yapılacak. İlana Önlisans mezunları KPSS 60 puan şartıyla başvurabilecek. Başvurular 20 Eylül 2017 tarihine kadar yapılacak. Başvuru şartlarını öğrenmek için tıklayınız.

Türk Standartları Enstitüsü 24 memur alımı 2 şoför alımı yapacak. İlana önlisans mezunları KPSS 70 puan şartı ile başvurabilecek.  Başvurular 18 Eylül - 2 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Polis Akademisi Başkanlığı 'nca 200 bayan 1800 bay olmak üzere 2000 Önlisans mezunu 21. Dönem POMEM adayı alınacak. İlan için tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı Hava Deniz ve Kara Kuvvetleri Komutanlıkları ’na binlerce Astsubay alımı yapacak. En az 2 yıl süreli Üniversite bölümlerinden mezun olmak, 1 Ocak 1992 ve sonrası doğumlu olmak gerekmektedir. KPSS P93 Ön Lisans en az 60 puan almış olmak şartı yer almaktadır. İlanlara başvuru için tıklayınız.

Balıkesir Erdek Belediye Başkanlığı 1 Gıda Teknikeri alımı yapacak. Önlsans mezunları 11 Eylül 2017 tarihine kadar başvurabilecek. İlan kılavuzu için tıklayınız.

Sivas İmranlı Belediyesi Beden İşçisi olarak 5 kişi alacak. Önlisans mezunları KPSS şartı aranmaksızın, 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. İlan hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Afyonkarahisar Seydiler Belediyesi 5 temizlik görevlisi alımı yapacak. Önlisans mezunu adaylar KPSS şartsız olarak, 15 Eylül 2017 tarihine kadar başvurabilecek. İlan bilgisi için tıklayınız.

Dışişleri Bakanlığı Dublin Büyükelçiliği’ne 1 sekreter, Juba Büyükelçiliği’ne 1 sekreter, Marsilya Başkonsolosluğu’na 2 sekreter alımı yapacak. En az lise mezunları arasından en fazla 40 yaşında olan adaylar, KPSS şartsız, yabancı dil şartları aranarak başvuru alınacak.

Başvurusu Devam Eden 40 Bin Kamu Personeli Alımı İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Alan Kurumlar Ayrı Ayrı Listelenmiştir.

Sitemizde yer alan İşkur İş İlanları ile Memur Alımı sayfasından günlük olarak kamuya yapılan tüm alımlara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum