Ordu Kabataş SYDV Personel Alımı

Ordu Kabataş SYDV Personel Alımı

SYDV Ordu Kabataş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 25 Temmuz 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Ordu İli Kabataş İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Büro Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 25 Temmuz 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 26 Temmuz 2016 tarihine sona erecektir.

Ordu Kabataş  SYDV Büro Görevlisi alımı için ; Windows, Word, Excel, Powerpoint v.b. ofis programları kullanabilmek , Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sağlığı ile özrü bulunmamak , Varsa iş deneyim belgesi gibi şartlar arandı.

Ayrıca sosyal İletişim becerisine sahip olmak, kendini iyi ifade edebilmek, öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olma ve disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak , başvuru tarihinden en az 6 ay öncesi Kabataş İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olması ve bu durumu belgelendirmek , Seyahat engeli bulunmamak ,  varsa sürücü belgesine sahip olmak şartları işe giriş için koşul olarak belirlendi.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için SYDV resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.