Orduevi Lise-Üniversite Mezun KPSS Üst Yaş Yok Daimi İşçi Alımları İŞKUR’da

Orduevi Lise-Üniversite Mezun KPSS Üst Yaş Yok Daimi İşçi Alımları İŞKUR’da

Orduevi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilana göre daimi kadroda lise-üniversite mezunu 2 unvanda personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR’da yayınlanan ilana göre Çanakkale Orduevi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda lise-üniversite mezunu 3 Garson ve Muhasebeci alımı yapılacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 24 Temmuz 2021 tarihine kadar (24 Temmuz dahil) yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını, esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak, Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden yapacaklardır.

Adaylar için kura işlemleri

Adaylar için kura çekimi 3 Ağustos 2021 tarihinde 12:00 – 13:00 saatleri arasında Gelibolu Noteri tarafından Gelibolu orduevinde yapılacaktır.

Garson İçin aranan nitelikler (2 personel)

En az Lise mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Çanakkale merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Muhasebeci için aranan nitelikler (1 personel)

İktisat, İşletme, İİBF, Siyasal Bilgiler, Sosyal Bilimler Fakültelerinin Muhasebe ve Maliye, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe Finansman, Muhasebe Bilgi Sistemleri, Maliye, Muhasebe bölümlerinden Lisans mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Alanında en az 2 yıl deneyimli olmak, Çanakkale merkez ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Adaylar için İŞKUR başvuru numaraları; 00006152467 ve 00006152512’dir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.