Orman Genel Müdürlüğü 17 Personel Alımı

Orman Genel Müdürlüğü 17 Personel Alımı

13 Ekim 2016 Tarihinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü Tarafından 17 Büro Personeli ve Tekniker Alımı Yapılacağı Duyuruldu. Başvurular 18 Ekim 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü 'nce 17 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edileceği bildirildi. Başvurular 13 Ekim - 18 Ekim 2016 tarihleri arasında aşağıda yer alan ilan metnindeki kurumun internet adresinden başvuru formu doldurularak yapılacaktır.

Başvurular alındıktan sonra herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmayacak olup, KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle en yüksek puan alan adaydan başlanarak sözleşme yapılmaya hak kazananlar açıklanacaktır.

OGM Tekniker alımı için: nitelik kodu 3225 İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak şart.

Büro Personelli alımı için: nitelik kodu 3003 Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak şart. Ankara İş İlanları Kariyer.

Büro Personelli alımı için: nitelik kodu 3173 Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun olmak şart.

 

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum