Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Orman Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Orman Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı 18 Kasım 2016 da yayınladı. Alınacak Personel sayısı 20 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 03 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

Orman Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı 18 Kasım 2016 da yayınladı. Alınacak Personel sayısı 20 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 03 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır. Orman Genel Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 18 kişi Vasıfsız işçi, 1 kişi vasıflı işçi ve 1 kişi Ekskavatör olarak 20 kişi Eski Hükümlü istihdam edileceği açıklandı.

Orman Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 20 kişi İşçi Alımı için şartlar: En az İlköğretim mezunu en çok Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı eski hükümlü kadroları için 2014 Ortaöğretim KPSS puanına göre sıralanacaktır. Ankara iş ilanları kariyer.

Sınav şekli: Sözlü sınav olarak yapılacak olup ortaöğretim ve üstü diploma talep edilen açık eski hükümlü kadroları için 2014 Ortaöğretim KPSS puan sıralamasına göre İş Kur tarafından, en az ilköğretim diploması talep edilen kadrolar için ise noter huzurunda çekilen kura sonucuna göre belirlenecektir. Kura yeri ve tarihi İş Kur ilanında belirtilecek ve ilgili Orman Bölge Müdürlüğü internet sitesinde de duyurulacaktır.

Adaylardan istenecek belgeler: Öğrenim belgesi, T.C. Kimlik numarasının yazılı olduğu Adli Sicil Arşiv Kaydı (Adli sicil kaydı bulunması halinde mahkeme kararları ile birlikte getireceklerdir.), Aslı ibraz edilmek üzere nüfus kayıt örneği veya nüfus cüzdanı fotokopisi, Açık Eski Hükümlü Kadroları için 2014 Ortaöğretim KPSS sonuç belgesi(Bu belgeyi kura ile belirlenen adaylar getirmeyecektir.), Müracaat edilen iş için istenilen belgeler veya sertifikalar, Askerlik durum belgesi, (Erkek adaylar için askerlik terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge.) ve İş talep dilekçesini doldurarak Bölge Müdürlüğüne istenilen 03 Kasım 2016 tarihine kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

Alınacak personeller sınavda başarılı olanların ataması alındıkları il içerisindeki İşletme veya Fidanlık Müdürlüklerine yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.