Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2 Personel Alımı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2 Personel Alımı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 13 Haziran 2017 tarihinde 2 personel alım ilanı yayınladı. Alımlar için son başvuru 20 Haziran 2017 olarak belirtilmiş olup gerekli belgelerin mesai bitimine kadar Türkiye Su Enstitüsü’ne şahsen teslim edilmesi gerekmektedir.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 13 Haziran 2017 tarihinde 2 personel alım ilanı yayınladı. 1 kişi proje elemanı olarak, 1 kişi de yardımcı proje elemanı olarak istihdam edilecektir.

Başvurular, istenen belgelerle birlikte 20 Haziran 2017 mesai saati bitimine kadar Türkiye Su Enstitüsü’ne şahsen teslim edilmesi gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmemektedir.

İstihdam edilecek personel başlangıç tarihinden 31 Aralık 2017 tarihinde kadar çalıştırılacaktır. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir;

Proje Elemanı alımı için; Üniversitelerin Harita veya Jeodezi ve Fotogrametri veya Geomatik Mühendisliği bölümlerinden en az lisans düzeyinde mezun olmak, son iki yıl içerisinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (YDS) İngilizce dilinden en az 70 puan almış, Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) ve/veya uzaktan algılama konularında tecrübe sahibi olmak gerekmektedir.

Yardımcı Proje Elemanı alımı için; Bilgisayar Programcılığı ön lisans diplomasına sahip olmak, tercihen yabancı dil bilmek ve sunucu (server) yönetimi konusunda tecrübe sahibi olmak olarak açıklanmıştır.

İlanla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.