Orman Ve Su İşleri Bakanlığı 44 Personel Alımı

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı 44 Personel Alımı

26 Nisan 2016 Tarihinde Orman Ve Su İşleri Bakanlığı 44 Kişi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayınlandı. 2014 Yılında Yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına Girmiş Olmak Şart.

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı 26 Nisan 2016 tarihinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli personel alımı ilanı yayınladı. Başvurular 9 Mayıs 2016 tarihine kadar kurumun sitesinde adayların başvuru formunu doldurduktan sonra elektronik ortamda gönderilmesi yoluyla yapılacaktır. Adaylar daha sonra başvuru formu imzalı ve fotoğraflı olarak yerleştirme işlemleri sırasında Kuruma teslim etmeleri gerekecektir. Adaylar kendi branşları ile ilgili 3 (üç) tercih yapabileceklerdir.

Başvuru şartları: 2014 yılına ait Kamu Personeli Seçme Sınavına Lisans düzeyinden girmiş olmak (KPSSP3 puan türü). Bilgisayar Mühendisliği alımı için: C#, ASP.NET MVC, Entity Framework konusunda en az 2 proje geliştirmiş olmak ve belgeleyebilmek. CSS, XML, Javascript, HTML, XHTML, Jquery, Ajax Teknolojileri gibi Web Teknolojilerine hâkim olduğunu belgelemek. Web servisleri, REST, WCF gibi teknolojilere hâkim olduğunu belgelemek. PL/SQL (Oracle) ve/veya Transact-SQL (SQL Server) bilgisine sahip olduğunu belgelemek.

Orman Mühendisliği alımı için: CBS hakkında bilgi almış olmak ve bunu belgelemek. Orman Mühendisliği lisans programından mezun olmak şart.

Avukat alımı için: Hukuk lisans programından mezun olmak. Alanında 1 yıl tecrübe sahibi olmak. (Söz konusu çalışmanın Avukatlık stajı bitimi ve ilan tarihinden önce geçmiş olması ile çalışma pozisyonunun ve sürelerinin çalıştıkları kurumlardan alacakları onaylı belgelerle belgelenmesi ve bu sürede sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmiş olması gerekmektedir.) 

Mimar alımı için: Peyzaj Mimarlığı, Peyzaj Mimarisi ve Kentsel Tasarım, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarisi, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı, Peyzaj Mimarlığı ve Kentsel Tasarım lisans programlarının birinden mezun olmak.

Veteriner hekim alımı için: Veteriner lisans programından mezun olmak.

Biyolog alımı için: Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans programlarının birinden mezun olmak.

Merkez dahil toplam 35 ilde alım yapılacak olup kurum tarafından yayınlanan ilan metninde tüm kontenjanlar yayınlanmıştır. Orman ve Su İşleri Bakanlığı 44 personel alımı ilan metni için Tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.