Orman ve Su İşleri Bakanlığı 6 Personel Alımı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 6 Personel Alımı

3 Mayıs 2016 Tarihinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı Tarafından Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 6 Kişi İstihdam Edilecek. Başvurular 25 Mayıs 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Orman Ve Su İşleri Bakanlığı 3 Mayıs 2016 tarihinde personel alımı yapacağını açıkladı. Başvurular 25 Mayıs 2016 tarihinde sona erecek. Toplam 6 kişi sözleşmeli bilişim personeli olarak istihdam edilecek.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecektir.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek. Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak. Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak şart.

Veri Tabanı Ve Yazılım Uzmanı olarak 1 Kişi, Kıdemli Cbs Yazılım Uzmanı olarak 1 Kişi, Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak 4 Kişi olmak üzere toplam 6 kişi Orman Ve Su İşleri Bakanlığı tarafından istihdam edilecek olup, Alımlarda her unvan için programlama dilleri ile alakalı bir çok özel şart yer almaktadır.

Başvurular; 03 Mayıs 2016 ile 25 Mayıs 2016 tarihleri arasında kurumun internet adresinde bulunan "Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Başvuru Formu" nun doldurulmasından sonra fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 25 Mayıs 2016 tarihi saat 18:00 ’e kadar (Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Beştepe Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 71 Yenimahalle ANKARA) adresine şahsen teslim etmeleri veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla yapılabilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.