Orman ve Su İşleri Bakanlığı 8 Personel Alımı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 8 Personel Alımı

Orman ve Su İşleri Bakanlığına 8 Bilişim personeli alınacağı 06 Ekim 2016 tarihinde resmi gazetede yayınlandı. Başvuru son tarih 31 Ekim 2016 olarak duyuruldu.

06 Ekim İtibariyle Orman ve Su İşleri Bakanlığı personel alım yapılacağı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre alınacak kişiler Veri tabanı uzmanı, Kıdemli CBS yazılım uzmanı, Yazılım geliştirme uzmanı, Mobil uygulama geliştirme uzmanı, Ağ ve sistem uzmanı ve Ağ ve güvenlik olmak üzere 8 kişi istihdam edilecektir. Başvurular Orman ve Su İşleri Bakanlığına şahsen veya posta yoluyla 31 Ekim 2016 tarihine kadar yapılacak.

Bilişim Uzmanları için başvuru şartları : Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması. Belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak (aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı ödenecek pozisyonlardan biri için başvurabileceklerdir), Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4’üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır), Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler KPSS sonuç belgesi, YDS seviyesini gösterir belge, Güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğine ilişkin belge, Herbir pozisyon için özel istenilen özel belge, Çalışma sürelerini gösteren belgeler, Özel sektörde çalışanlar için SGK hizmet dökümü ve erkek adaylar için Askerlik durumunu gösterir belge olması şarttır. Ankara iş ilanları kariyer.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı personel alım Resmi Gazete ilanı için Tıklayınız.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.