Orman ve Su İşleri Bakanlığı Personel Alımı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Personel Alımı

Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından 36 (otuzaltı) adet sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın KPSS puanı ile sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alimi ilanlarını sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Orman ve Su İşleri Bakanlığı personel alım ilanı yayınlandı. Toplam 36 kişi 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli personel statüsünde istihdam edilecektir.

Alım şartları şöyle sıralandı: Müracaat tarihi itibariyle 30 yaşından gün almamak. Erkek adaylar için, askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Tekniker alımı için: Mekatronik önlisans programından mezun olmak. Elektrik Teknolojisi önlisans programından mezun olmak. Elektrik önlisans programından mezun olmak. Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olmak. İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak. 

Büro Personeli alımı için: Adalet önlisans programından veya Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmak. Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun olmak. Çocuk Gelişimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.