Orman ve Su İşleri Bakanlığından 221 Kişi Görevden Alındı

Orman ve Su İşleri Bakanlığından 221 Kişi Görevden Alındı

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 221 personelin açığa alındığını bu sayının artacağını açıkladı. Fetö terör örgütü sempatizanı kalmayana kadar açığa alınmalar devam edecektir, dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu 221 personelin açığa alındığını bu sayının artacağını açıkladı. Fetö terör örgütü sempatizanı kalmayana kadar açığa alınmalar devam edecektir, dedi. 

15 Temmuz Darbe girişimi sonrası, Bakan Eroğlu baş ta TSK ve Kamu Kurum ve Kuruluşların’dan bir bir  ‘FETÖ’ terör örgütü bitinceye kadar temizlenene kadar devam edeceğini açıkladı. Ancak şu iyi bilinmeli ‘Darbe’  girişiminde rol oynayan ve acımasız gaddar bir şekilde savaşın hukukunu ayaklar altına alan bu zalimler, Kahraman Ordumuz Peygamber ocağı Mehmetçiklerin içerisinde yüzde 1,5 gibi bir hain ekmeğini yediği devletine ve milletine silah doğrultacak kadar cani bu yapının dışında kalan Askerlerimizi itham etmek doğru değildir. 

Rabbimize şükürler olsun ki bu milli iradeye darbe girişimi ‘FETÖ’ terör örgütü tarafından başarıya ulaşmadı. Darbe girişimini önleyen iradesine sahip çıkan başta Aziz Milletimize ve Cumhurbaşkanımızın cesareti dirayeti ve Milletine olan bağlılığı neticesinde Aziz Milletimiz ‘darbecilere darbe’ yapan Millet olarak tarih sayfalarında yerini alacaktır.
Afyonkarahisar’dan seslenen Bakan Eroğlu şu an tüm Türkiye ‘demokrasi nöbetinde’ gurur duyuyor onur duyuyorum. Afyonkarhisar demokrasi nöbetine katılan Eroğlu, tarihin en karanlık oyununa tanıklık eden Milletimiz bu hain, yediği kabı kirleten, devletine, milletine, uçak, tank, top, tüfekle, acımasız şekilde saldıran, hainlik’te sınır tanımayan bu yapı, Milletimizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın dirayeti, cesareti, vatan perverliği ve imanı sayesinde püskürtülmüştür. 

Bakan Eroğlu bu vatansız cuntacı ‘Fetö’ nün askerlerince zalimce kalkıştığı darbe girişimi sırasında çoluk, çocuk, yaşlı, kadın, hasta, genç, hamile, yürüyemeyen hiçbir şekilde ayrım yapmayan bu vahşilerin hainliği dünya tarihinde kendi vatandaşına yapan ikinci bir ülke bilmiyorum diyerekten konuştu.
Türkiye Cumhuriyeti Orman ve Su İşleri Bakanı olarak bu cuntacı zalimler için adaletin verebileceği her ceza mubah olup, her türlü cezanın az olacağı kanısındayız çünkü Aziz Milletimizin iradesine balyoz indirmek, ne cuntacıların nede dünya üzerinde bir ülkenin gücü yetmez. Çünkü Aziz Milletimizin tarihi şanlı bayrağı al dır. Kahramanlıklarla dolu destansı tarihe sahip bir Milleti sindiremezsiniz, biz Bakanlar, Vekiller, Valiler, Kaymakamlar olarak Aziz Milletimizin hizmetkarıyız. 

Bakan Eroğlu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız, bu cuntacı zalimleri Devletin ve Milletin iradesine darbe indirmeye çalışan bu zavallılara en ağır ceza verilmesi yönünde istekleri var, hiçbir şekilde kuşku duyulmasın gereği yapılacak. ‘Fetö’ terör örgütü ele başını Dışişleri ve Adalet bakanlıklarımız resmi olarak istemiş durumda rahat olun sıra ona’da gelecektir.

Eroğlu Bakanlığımda şu ana kadar 221 personel açığa alınmış durumda ancak bu devletten nemalanan örgüt sempatizanları kalmayana kadar devam edecektir, dedi.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum