Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım ilanı 4 Kasım 2016 da yayınladı. Başvuru son 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gereklidir.


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım ilanı 4 Kasım 2016 da yayınladı. Başvuru son 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gereklidir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel 1 Kişi Merkezi Taşıt Güvenlik elemanı 1 kişi Merkezi Dövme Araştırma ve Uygulama görevlisi olmak üzere toplam 2 kişi istihdam edilecek olup başvuru son 25 Kasım 2016 tarih olarak belirlenmiştir.

ODTÜ – Biltir Merkezi Taşıt Güvenliği birimi hasarsız çarpışma test labaratuvarında görevlendirilecek personel için şartlar: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ci şartlarını taşıması, 2016 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir. Bilgisayar destekli tasarım ve analiz yazılımlarını kullanabilmek, 4 Dört yıllık Eğitim veren Mühendislik Fakültelerinden veya Mühendislik Fakültesi Bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Yabancı dil bilgisi en az D düzeyinde YDS veya dengi düzeyde ingilizce bilgisi gereklidir. Yurt içi veya yurtdışında ingilizce dili ile öğretim yapan üniversitelerden en az lisans düzeyinde mezun olanların dil düzeyleri minimum D düzeyini sağlamış olarak kabul edilecektir. Ankara iş ilanları kariyer.

ODTÜ – Biltir Merkezi Dövme Araştırma ve uygulama labaratuvarında görevlendirilecek personel için şartlar: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ci şartlarını taşıması, 2016 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir. Bilgisayar destekli tasarım ve analiz yazılımlarını kullanabilmek özellikle dövme prosesi similasyonu yazılımlarını kullanabiliyor olması gerekmektedir. Dövme Projesiyle ilgili olması ve  4 Dört yıllık Eğitim veren Makina Mühendislik Fakültelerinden veya Mühendislik Fakültesi Bölümlerinden mezun olması ve doktora yapmış veya yapıyor olması şart.

Üniversitenin internet sitesinden alınacak iş formu doldurulduktan sonra KPSS ve YDS belgeleriyle birlikte en geç 25 Kasım 2016 tarihi mesai bitene kadar ODTÜ rektörlük binası personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.