Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Memur Alımı Mayıs 2017

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Memur Alımı Mayıs 2017

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı iş ilanı 22 Mayıs 2017 yayınladı. Alınacak personel için Şehirler aşağıda verilmiştir. Başvurular 12 Haziran 2017 ile 23 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Kamu Personeli Alımı istihdam edilmek üzere 12 kişi uzman personel, 3 kişi destek personeli ve 1 kişi 50 yaşa kadar 5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca İç Denetçi alınacaktır. Başvurular 12 Haziran 2017 ile 23 Haziran 2017 tarihleri arasında Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına şahsen veya posta yolu ile yapılabilir. Başvuru formu aşağıdaki link adresinde mevcuttur.

Amasya, Çorum, Samsun, Tokat illeri yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, özgüven sahibi, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli olmayan 12 (on iki) Uzman Personel, 3 (üç) Destek Personeli ile 1 (bir) iç denetçi alımı yapılacaktır.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Üniversitelerin İktisat, Maliye, İşletme, Kamu yönetimi, Çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkiler, Sosyoloji, Şehir ve bölge planlama ve Mimarlık mühendislik bölümleri 4 yıllık mezun olmaları gerekmektedir. Olağanüstü Hal Kanun Hükmünde Kararnameler ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak veya olağanüstü hal döneminde alınan tedbirler nedeniyle görevlerine son verilmemiş olmak, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini yapmış olmak ya da muaf olduğunu veya en az bir yıl erteletmiş olduğunu belgelemek, Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmamak. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 04/ 05 Temmuz 2015, 22/ 29 Mayıs 2016, 21/ 27/ 28 Mayıs 2017, tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Başvuruda gerekli belgeler: 4,5x6 ebadında 3 (üç) adet vesikalık fotoğraf (son 6 ay içerisinde çekilmiş, bir tanesi İş Talep Formuna yapıştırılmış), Nüfus Cüzdanı Sureti veya T. C. Kimlik Kartı fotokopisi, Adli Sicil Kaydına dair Cumhuriyet Savcılığından son 3 ay içerisinde alınmış belgenin aslı veya www.turkiye.gov.tr üzerinden alınmış barkodlu örneği olması gerekmektedir.

Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti, KPSS puanıyla başvuracak adaylar için, 04/ 05 Temmuz 2015, 22/ 29 Mayıs 2016, 21/ 27/ 28 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında belirtilen alanlarda ilgili puan türlerinden yine yukarıda belirtilen yeterli puan aldıklarını gösterir barkodlu veya doğrulama kodunu içerir belge olması şart.

Başvuracak adayların sınava katılabilmek için yukarıda sayılan başvuru belgelerini 23 Haziran 2017 Cuma günü saat 18.00'ye kadar Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, Kale Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:8 İlkadım/ SAMSUN adresine elden teslim etmeleri veya bu tarihe kadar belirtilen adrese ulaşmak kaydıyla posta veya kargo yolu ile göndermeleri gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.