Ortadoğu Kalkınma Ajansı 4 Kamu Personel Alacak

Ortadoğu Kalkınma Ajansı 4 Kamu Personel Alacak

Kalkınma Ajansı Kayseri, Sivas ve Yozgat adreslerine sözlü sınav ile 4 Memur alım ilanı yayınladı.

Ortadoğu kalkınma ajansı başta bulunan Sivas, Kayseri ve Yozgat 3 Uzman Personel, 1 Destek Personeli alımı yapılacaktır. Bilirgin olan şartların başında 50 yaş üst sınır olarak bildirilmiştir.

Başvuracak adaylar sınava katılabilmek için yukarıda sayılan başvuru belgelerini 08 Aralık 2017 Cuma günü saat 18.00’a kadar Mevlana Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 79 Kat: 5 38080 Kocasinan, KAYSERİ adresindeki ORAN-Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Hizmet Binası’na elden teslim etmeleri veya bu tarih ve saate kadar belirtilen adrese ulaşmak kaydıyla posta veya kargo ile göndermeleri gerekmektedir.

Öğrenim ile ilgili Mühendislik, Ziraat Fakültesi (Ziraat Mühendisliği), Şehir ve Bölge Planlama, Sosyoloji, Mimarlık, Matematik, İşletme, İktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler, İstatistik, Şehir ve Bölge Planlama ve Sosyoloji, Mühendislik mezunu olmaları gerekmektedir.

Adaylarda aranan şartlar: Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, ya da muaf olmak ya da son başvuru tarihi itibariyle en az bir yıl tecilli olduğunu belgelemek ve Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmaması şart. Ayrıca KPSS puan türlerinden 80 puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.