Ortalama 10.000 Lira Maaşla Kadrolu 100 Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

Ortalama 10.000 Lira Maaşla Kadrolu 100 Memur Alımı Başvuruları Alınıyor

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kadrolu 100 memur personel alımı başvuruları alınıyor. İş ilanları kariyer olarak 100 kadroya başvuru süreci ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık. İşte tüm detaylar.

7 Bin 24 TL maaşla olmak üzere kadrolu 100 zabıta memuru alımı başvuruları alınıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi 100 zabıta memuru kadrosu için başvuru süreci, kontenjanları ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

Büyükşehir Belediyesi memur alımı (genel - özel şartlar)

Antalya Büyükşehir Belediyesi memur alımı için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesindeki şartları taşıması gerekmektedir. Bu kapsamda:

Türk Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak gerekiyor. Ayrıca;

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, KPSS’den önlisans ve lisans mezunu adayların en az 70 ve üzeri puan almak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Kadrolu Zabıta memuru alımı mezuniyet şartları nelerdir?

70 Zabıta Memuru alımı Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin herhangi bir programından,

20 Zabıta Memuru alımı Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta) veya Yerel Yönetimler önlisans,

5 Zabıta Memuru alımı Rus Dili, Rus Dili ve Edebiyatı, Mütercim-Tercümanlık (Rusça) programlarından,

5 Zabıta Memuru alımı İngiliz Dili, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) programlarından mezun olmak gerekiyor.

Zabıta maaşları ne kadardır?

Zabıta memuru maaşları ortalama 7 bin 24 TL’dir. Bu maaş evli ve eşi çalışmayan 1 çocuklu memur içindir. Bekar memur ise ortalama 600 TL daha az ücret almaktadır. 2022 Temmuz ayı itibarıyla bu kadrodaki memurlar göreve başlayınca % 7.5 toplu sözleşme zammı ve enflasyon farkı alacaklardır. Memurlar Ocak 2022’de % 30.5 yapılmıştı. Temmuz ayında daha yüksek zam yapılması bekleniyor. Şu an itibarıyla 5 aylık verilere göre % 35’ten fazla zam yapılacak. Bu kapsamda en az 10 bin TL üzeri maaş olacaktır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi memur alımı başvuru süreci

Antalya Büyükşehir Belediyesi kadrolu 100 zabıta memuru alımı başvuruları iki farklı tarihte olacak. Başvurular 30 Mayıs ile 3 Haziran 2022 tarihleri ile 6-10 Haziran 2022 tarihlerinde şahsen olacak. İkamet şartı yok. İşte gerekli başvurulara dair sürecin yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/antalya-buyuksehir-belediyesi-zabita-memuru-alimi-basvuru-kilavuzu.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.