Ortalama 17.232 TL Maaşla Kamu Personel Alımı Bugün Açıklandı (İkamet Şartsız)

Ortalama 17.232 TL Maaşla Kamu Personel Alımı Bugün Açıklandı (İkamet Şartsız)

Kamu üniversitesine sözleşmeli kamu personel alımı yapılacak. Ortalama 17 bin 232 TL maaş verilecek. İşte sürece dair detaylar, başvuru şartlarının yer aldığı haberimiz. Tıkla hemen göz at!

T.C. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli bilişim personeli sınav duyurusu yayımladı. 1 katına kadar olmak üzere 11 bin 488 TL maaşı bulunan bilişim personeli alımı için 2 ve 3 kat maaş verilecek. 8 (sekiz) adet sözleşmeli bilişim personeli alımında KPSS şartı bulunmuyor. İşte detaylar.

KPSS şartsız başvurular

Üniversite bilişim personeli alımı için KPSS şartı gerekmiyor. Bu kapsamda KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 sayılacaktır. Yabancı dil belgesi ibraz etmeyenlerin puanı sıfır olarak hesaplanacaktır.

İstanbul Üniversitesi memur alımı genel şartlar ve kontenjanlar

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak gerekiyor. Ayrıca şu bölüm mezunları başvuru yapabilir.

YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI (.NET), ( 4 Kişi, Tam Zamanlı, Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 3 Katına Kadar),

YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI (.NET), ( 4 Kişi, Tam Zamanlı, Aylık Brüt Sözleşme Ücret Tavanının 2 Katına Kadar) ücret verilecektir. 1 kat ücret 11 bin 488 TL’dir.

Memur alımı mezuniyet şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği YÖK’ce kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

Yukarıdakilerin dışındaki fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği YÖK’ce kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim

Sözleşmeli memur alımı başvuruları

Adaylar başvurularını online olacak bugünden itibaren yapabilirler. 18 Nisan ile 5 Mayıs 2022 tarihleri arasında süreç tamamlanabilir. İşte gerekli başvuru kılavuzu ve başvuru ekranı.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tu-personel-alimi.20220418000637.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.