Ortalama 7.000 Lira Maaşla Mayıs Ayı Lise Şoför Personel Alımı Yapılacak

Ortalama 7.000 Lira Maaşla Mayıs Ayı Lise Şoför Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumu bünyesinde ortalama 7.000 lira maaşla olmak üzere Mayıs ayı şoför personel alımı başvuruları alınacak. Sürece dair gerekli şartları, başvuru detaylarını ve KPSS 55 puanla lise şoför alımını bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

Belediye personel alımı Mayıs ayı iş ilanları kapsamında Afyonkarahisar ili Salar Belediye’si şoför alımı yapacak. Mayıs ayı şoför personel alımı başvuru süreci, şartları ve kimlerin şoför olabileceğine dair detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda hazırladık. İşte tüm detaylar.

Şoför alımı başvuru şartları

Salar Belediyesi kamu şoförü alımı için adayların 657 DMK’daki şartlara haiz olması gerekiyor. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, askerlikle ilişiği olmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gerekiyor. Ayrıca adayların daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması ve en az C sınıfı ehliyeti olması gerekiyor.

Salar Belediyesi memur alımı mezuniyet şartları nelerdir?

Şoför alımına başvuru yapabilmek için adayların herhangi bir lise veya dengi okul mezunu olması gerekiyor. Ayrıca KPSS puan şartı olarak da P94 puan türünden en az 55 ve üzeri almak yeterli.

Lise mezunu şoför maaş detayları

Şoför alımı Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 11. derece kadro için olacak. Bu kadroda çalışacak şoför için maaş net olarak 6 bin 130 TL'dir. Sendika üyesi olan memura 3 ayda bir 498 TL toplu sözleşme ikramiyesi verilmektedir. Evli ve eşi çalışmayan memur için 535 TL eş yardımı, 1 çocuk için ise 117 TL çocuk yardımı olmaktadır. Evli eşi çalışmayan 1 çocuklu şoför alımında ortalama 7.000 TL’yi bulmaktadır.

Belediye memur alımı başvuruları

Adaylar Salar Belediyesi şoför alımı için başvurularını 3 farklı şekilde 16-18 Mayıs 2022 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular şahsen, posta ile veya e-posta adresine yapılabilecektir.

Tıkla HEMEN Başvuru Kılavuzuna GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/salar-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.