Ortalama 9.900 Lira Maaşla Kamuya Tahsildar Personel Alımı Başladı

Ortalama 9.900 Lira Maaşla Kamuya Tahsildar Personel Alımı Başladı

Kamuya yeni ve kadrolu memur alımı başvurular başladı. Ortalama 9 bin 900 lira maaş verilecek. 9. derece kadroya yapılacak atama için gerekli şartları ve tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

2022 yılı memur personel alımı başvuruları kapsamında ortalama 9 bin 900 TL maaşla kamuya tahsildar alımı başladı. Kamu memur atama başvuru süreci, şartlar ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İkamet şartı bulunmayan tahsildar ataması Adıyaman ili Besni Belediyesi için olarak. İşte gerekli tüm detayları bulabileceğiniz başvurular.

Adıyaman İli Besni Belediyesinin 15/05/2022 tarihli ve 31836 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan ilk defa atanmak üzere memur alımı ilanı iptal edilmiştir.

Besni Belediyesi memur alımı genel şartları

Başvuru için 657 sayılı DMK’daki şartları taşımak gerekiyor. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak şartları var. Ayrıca adayların en az B sınıfı sürücü belgesi olması da gerekiyor.

Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilecektir?

KPSS 60 puan şartı ile Maliye, Kamu Yönetimi, İktisat, Sosyoloji lisans mezunları başvuru yapabilecek. İşte başvurulara dair süreç ve maaş detayları:

Tahsildar maaşı ne kadardır?

2022 Temmuz zammı ile birlikte tahsildar maaşı bekar memur için en düşük 9 bin 900 lira olacaktır. Evli, eşi çalışmayan, çocuk durumu ve sendikalı olma durumuna göre maaş 1.000 TL civarında da artacaktır. İşte sürece dair genel şartlar ve mezuniyet şartları.

Kamu personel alımı başvuruları

Adıyaman Besni Belediyesi için kamu memur alımı online olarak e-posta adresine, postayla veya şahsen olacaktır. Süreç 27-29 Haziran 2022 tarihleri arasında olacak. İşte gerekli başvuru tüm hususları.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/besni-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum