Osmangazi Belediyesi KPSS 60 ile Kadrolu 15 Memur Alımı Yapıyor

Osmangazi Belediyesi KPSS 60 ile Kadrolu 15 Memur Alımı Yapıyor

Belediye personel alımı kapsamında yapılacak olan istihdamlar için 21 Nisan 2021 Resmi Gazete iş ilanları yayımlandı. Bursa iş ilanları kapsamında farklı unvanlarda kadrolu 15 memur alımı yapılacaktır. Detaylar ve şartlar haberimizde…

Kamu grubu kapsamında yayımlanan personel alımı istihdam duyurularına yenileri eklenmeye devam ederken; 21 Nisan 2021 Resmi Gazete iş ilanlarının yayımlandığı beyan edildi. Kadrolu memur alımı sürecinde başvuru şartları ve tarih bilgileri açıklandı.

Bursa İş İlanları

İlgili istihdam duyurusuna başvuru yapıp görev hakkı kazanan adayların Bursa’da ilçe belediyesi olarak hizmet veren Osmangazi Belediyesi bünyesinde görev alacakları ilan edildi.

Unvan ve Kontenjan Detayları

Toplamda 15 kişilik memur alımı yapılacak olup; GİH Sınıfı mensubu ve 7/10 derecesinde kadrolu olmak üzere 5 memur alımı yapılacak olup; ayrıca aynı unvan ile 10. Dereceden kadrolu olmak üzere 5 kişilik zabıta memuru alımı yapılacaktır.

11. dereceden kadrolu olmak üzere 5 Zabıta Memuru alımı daha yapılacağı ilan edilmektedir.

Başvuru Şartları

Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi, Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret, İthalat- İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Sekreterlik, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güveliği, Medya ve İletişim, Adalet ön lisans mezunu olmak üzere memur ve zabıta memuru kabulü yapılacaktır.

5 Zabıta Memuru alımı için de adayların en az lise mezunu olması gerektiği ilan edilmektedir.

Başvurular için KPSS 60 asgari puan şartı bulunmaktadır.

Başvuru Süreci

İlgili başvurular 7 Haziran 2021 ile 14 Haziran 2021 tarihleri arasında Santral Garaj Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 10 Osmangazi/ BURSA  adresinde yapılacaktır. Posta yolu ve şahsen başvurular kabul edilecektir.

Kılavuzda yer alan belediyenin mail adresinden de online başvurular yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum