Osmangazi Belediyesi KPSS 60 Puan En Az Lise 15 Personel Alımları

Osmangazi Belediyesi KPSS 60 Puan En Az Lise 15 Personel Alımları

Osmangazi Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre KPSS 60 puanla en az lise mezunu daimi kadro 15 personel alınacağı belirtilmektedir.

Yayınlanan ilanda Bursa Osmangazi Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 60 puanla daimi kadroda 15 Memur ve Zabıta Memuru alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar için başvuru tarihi 7 - 14 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını Santral Garaj Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 10 Osmangazi/ BURSA binası içinde kurulacak olan başvuru noktasına yapabileceklerdir.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

Adaylar için aranan özel nitelikler

2020 yılı KPSS sınavından belirtilen puan türünden en az 60 puan almış olmak, Daha önce çalıştığı kurumdan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak, Zabıta Memuru için Erkeklerde 1.67 cm kadınlarda 1.60 cm boyunda olmak, Zabıta Memuru için 30 yaşını doldurmamış olmak.

Memur için aranan nitelikler (5 personel)

Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi, Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret, İthalat- İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Sekreterlik, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güveliği, Medya ve İletişim, Adalet ön lisans programlarından birinden mezun olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (5 personel)

Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi, Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret, İthalat- İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Adalet ön lisans programlarından birinden mezun olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (5 personel)

Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum