Osmaniye Belediyesi İşçi Alımı

Osmaniye Belediyesi İşçi Alımı

Osmaniye Belediyesi İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 06 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır.

Mehmetli Belediye Başkanlığı 2 Personel alacağını açıkladı. Bu ilana Durumu Normal ve TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) Olanlar Başvurabileceği iş pozisyonu için Başvurular 06 Ocak 2017 Tarihinde Mesai bitiminde sona erecektir. Başvuracak adayların İlköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzerine hiçbir haklı sebep göstermeden sınava katılmayan veya red eden adayların öncelik hakkından mahrum kalacağı gibi ikinci defada yararlanma imkanı olmayacaktır.Öğrenim durumu ve yabancı dil Tecrübe, Öncelik durumu, mesleki vb. Koşulları taşıyan Adaylar Öncelikli olup Verdikleri bilgileri Sınavı Düzenleyen ilgili Kamu Kurum Kuruluşuna Tüm Belgelerini Yazılı veya sözllü sınav Öncesi eksiksiz ve bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır.

Taleplerde 1 Sıhhi tesisatçı için Ustalık Belgesi, Usta öğreticilik belgesi, A2 ve E sürücü ehliyeti şartı aranmaktadır. Kura çekimi 20 ocak 2017 tarihinde saat 10:00 da Mehmetli belediyesi hizmet binasında Yapılacaktır.TMY (Terörle Mücadele Yaralanan) lar durumlarını ilgili komutanlık yazısı ile belgelendirmek zorundadır. Adaylar şahsen veya İşkur 00003529011 İlan numarası ile işkur internet sitesi üzerinden başvurabilirler.

1 Beko Loder ( kazıcı - Yükleyici ) Oparatörü için İlköğretim mezunu SRC5 Belgesi ayrıca B ve G sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması gerekmektedir. Kura çekimi 20 ocak 2017 tarihinde saat 10:00 da Mehmetli belediyesi hizmet binasında Yapılacaktır. Adaylar şahsen veya İşkur 00003528959 İlan numarası ile işkur internet sitesi üzerinden başvurabilirler.

Başvuruda bulanan adayların aday başvurusunda belirttiği Bilgileri belgelemeyen yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir. Osmaniye iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.