Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 3 Kamu İşçisi Alımı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 3 Kamu İşçisi Alımı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi işçi alım ilanı 15 Ağustos 2017 Salı tarihinde yayınlandı. Başvurular, 15 Ağustos 2017 Salı tarihi itibariyle başlamış olup 24 Ağustos 2017 Perşembe tarihinde sona erecektir. Okul Öncesi Öğretmeni a

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi 15 Ağustos 2017 Salı tarihinde personel alımı yapacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 3 kişi Okul Öncesi Öğretmeni olarak istihdam edileceği belirtildi.

 Başvuracak adaylar ilanda belirtilen iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri üzerinden başvurularını yapabilirler.

 İlana başvurmak için, 00003964158 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesine veya Osmaniye Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne 24 Ağustos 2017 Perşembe tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

3 Okul Öncesi Öğretmeni alımı için adaylarda aranan şartlar: Adayların en az lisans en fazla yüksek lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Okul Öncesi Öğretmeni mezunu olmak, okul öncesi öğretmeni olarak en az 2 yıl çalışmış olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak olarak açıklanmıştır.

Adayların 2017 yılında Kamu Personeli Seçme Sınavı’na girmiş olmaları gerekmektedir. 2017 KPSS P10 puan türünden en az 60 puan alma şartı yer almaktadır.

İlanda sosyal olanaklar Toplu İş Sözleşmesi ve 4857 sayılı İş Kanunu olarak belirtilmiştir. 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.