Özel İdare 16 Personel Alımı

Özel İdare 16 Personel Alımı

Özel idare KPSS 60 puanla Personel Alımı 31 Mayıs 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 16 kişi olarak açıklandı. Başvurular 31 Mayıs 2017 ile 13 Haziran 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Erzincan KPSS puan şartı aranan ilana İl Özel idaresi Kanununun 36. Maddesinin 3 üncü fıkrası ve 5393 sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesinin 3. fıkrası hükümlerince boş kadro karşılığı, tam zamanlı sözleşmeli 1 adet Mimar, 6 adet İnşaat Mühendisi, 1 adet Harita Mühendisi, 1 adet Maden Mühendisi, 2 adet Makine Mühendisi, 1 adet Jeoloji Mühendisi, 1 adet elektrik elektronik Mühendisi, 1 adet Çevre Mühendisi, 1 adet Ziraat Mühendisi ve 1 adet Şehir Planlayıcısı olmak üzere toplam 16 personel istihdam edilecektir.

Başvurular 31 Mayıs 2017 de başlamış olup 13 haziran 2017 mesai bitimine kadar Erzincan İl Özel İdaresi insan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Bizzat) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Şartları: Üniversitelerin İlgili bölümünden mezun olmak, Başka kurumla sözleşmesi bulunmamak, Sınav tarihinde geçerli olan Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 2016 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavının KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Erkek adayların sınav tarihine kadar askerlik görevini yapmış, ya da en az 1 (yıl) ötelemiş veya muaf olmak, Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir.

Ayrıca Sağlık raporu, Erkek adaylar için askerlik belgesi aslı ve onaylı sureti, Varsa yaptığı Hizmetlerini gösterir belge( Özel sektörde çalışmışsa SGK hizmet belgesi ) ve Kısa özgeçmişini anlatan belge olması lazım.

İstenilen Belgeler: T.C. Kimlik Fotokopisi, 2 Adet vesika olan fotoğraf, KPSS sonuç çıktısı, Yüksek öğrenim diplomasının veya çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Yurtdışı mezunları için YÖK denklik belgesi), Sabıkasının bulunmadığına ilişkin Cumhuriyet Savcılığından son bir ay içerisinde alınmış belgesi gereklidir.

Başvuru yeri ve şekli: Adayların13 Haziran 2017 tarihi mesai bitimine kadar yukarıdaki belgeleri Erzincan İl Özel İdaresi insan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Bizzat) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. (Postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.)

Sınav şekli:  Giriş Sınavı, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın alımlar gerçekleşecektir. Sadece adayların mesleki bilgileri ölçülecektir. Mesleki bilgiler, genel kültür testi, yetenek (Özellik) ve kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.