Özel İdare Genel sekreterliği Personel Alımı

Özel İdare Genel sekreterliği Personel Alımı

Gümüşhane İl Özel İdaresi Müdürlüğü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 05 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır.

Özel İdare Genel sekreterliği Beden İşçisi (Genel) Personel alacağını açıkladı. Bu ilana sadece durumu Eski Hükümlü Veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar)’ında Başvurabileceği iş pozisyonu için Başvurular 05 Ocak 2017 Tarihinde Mesai bitiminde sona erecektir. Başvuracak adayların Ortaöğretim (Lise veya Dengi) Şartı aranmaktadır. Ayrıca Kamu Personeli Seçme Sınavlarından KPSSP4 Puan türü şartı aranmaktadır. Bu şartları taşıyan 1 personel Daimi işçi Olarak istihdam edilecektir. Mülakat 18 Ocak 2017 tarihinde saat 10:00 ve 12:00 saatleri arası İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların Gümüşhane ilinden olması İlgili kamu kurum ve kuruluşunun Öncelikli tercih edilen ikamet Adresidir. Tercih edilen İkamet yerleri Gümüşhane Merkez, Kelkit, Şiran, Torul, Köse, ve Kürtün Olarak sıralanmakta. Adayların başvuruları şahsen veya 00003526576 ilan no ile işkur internet adresinden yapılactır.

Eski Hükümlü veya TMY (Terörle Mücadele Yaralanan) Öğrenim durumu ve yabancı dil Tecrübe, Öncelik durumu, mesleki vb. Koşulları taşıyan Adaylar Öncelikli olup Verdikleri bilgileri Sınavı Düzenleyen ilgili Kamu Kurum Kuruluşuna Tüm Belgelerini Yazılı veya sözllü sınav Öncesi eksiksiz ve bildirdiği şekilde tam olarak teslim etmek zorundadır. Başvuruda bulanan adayların aday başvurusunda belirttiği Bilgileri belgelemeyen yada yanlış belgeleyen kişiler hakkında ilgili kanun ve mevzuat gereği talep sahibi kamu kurum veya kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı kalma kaydı ile Başvuru sahibini yazılı sınav ve Mülakat durumuna bakılmaksızın iptal edilecektir.

İşveren Kamu Kurum veya Kuruluşun Daveti üzrine hiçbir haklı sebep göstermeden sınava katılmayan veya red eden adayların öncelik hakkından mahrum kalacağı gibi ikinci defada yararlanma imkanı olmayacaktır. İlgili kamu kurum veya kuruluşunun istemiş olduğu adres bilgilerinin adarese dayalı nüfus kayıt sistemi üzerinde kayıtlı olan adresleri dikkate alıncak olup yukarıda il ve ilçe isimleri tek tek sıralanmıştır. Gümüşhane iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.