Özel idare İşçi Alımı

Özel idare İşçi Alımı

Bartın İl Özel İdaresi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular 25 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Bartın İl Özel İdaresi Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Diğer Yardımcı Sağlık Personeli, 1 kişi Büro Memuru (Genel) ve 1 kişi İnşaat Mühendisi olmak üzere 3 kişi istihdam edileceği açıklandı. Taleplerde 2016 kamu personeli seçme sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere alım yapılacaktır.

Diğer Yardımcı Sağlık Personeli 1 kişi için şartlar: Ön Lisans Meslek Yüksek Okulu Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003552819 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 25 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Büro Memuru (Genel) 1 kişi için şartlar: Lisans İktisat, İşletme, İBBF, Siyasal Bilgiler ve Sosyal Bilimler mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003552823 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 25 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

İnşaat Mühendisi 1 kişi için şartlar: Lisans İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003552824 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 25 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Bartın iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Bartın İl Özel İdaresine istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 25 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.