Özel İdare Müdürlüğü 2 Kamu İşçi Alımı

Özel İdare Müdürlüğü 2 Kamu İşçi Alımı

Özel idare Müdürlüğü İlkokul Lise mezun KPSS şartsız Kamu İşçi Alımı 06 Temmuz 2017 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 06 Temmuz 2017 de Başlamış olup 17 Temmuz 2017 tarihinde sona erecektir.

Niğde en az İlkokul en çok Lise mezun KPSS puan şartı aranmayan ilana İl Özel idaresi Kanununun 36. Maddesinin 3 üncü fıkrası ve 5393 sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesinin 3. fıkrası hükümlerince boş kadro karşılığı, tam zamanlı sözleşmeli 1 Kişi Torna Tezgah operatörü ve 1 kişi El ve Makine dikişçisi genel olarak toplam 2 kişi istihdam edilecektir.

Başvurular 06 Temmuz 2017 de başlamış olup 17 Temmuz 2017 mesai bitimine kadar İş Kurumu üzerinden iş ilan numarası (Aşağıda verilen) veya şahsen ilan numarasıyla iş kurumuna başvuru yapabilirler.

Tornacı Torna tezgahı Operatörü 1 kişi için şartlar: İlkokul, Lise mezun olması, Endüstri Meslek Lisesi torna tesfiye veya metal bölümü mezunu veya mesleki yeterlilik belgesi sahibi veya çıraklık okulu mezunu(torna tesfiye veya metal bölümü) olmak gerekmektedir. Kaynak işinden anlamak tercih sebebidir. Başvuracaklar iş kurumu iş ilan 0003884709 numara ile iş kurumuna şahsen veya internet aracılığı ile başvurabilirler.

El ve dikiş makine operatörü 1 kişi için şartlar: İlkokul mezun ve Biçki Dikiş Kurs Sertifikası olanlar başvuru yapabilirler. Başvuracaklar iş kurumu iş ilan 00003884676 numara ile iş kurumuna şahsen veya internet üzerinden yapılabilir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Alınacak işçiler noter huzurunda belirleneceği üzere; Noter Huzurunda Kura Çekimi 19 Temmuz 2017 tarihinde Saat 10:00 ile 11:00 arasında Niğde Özel İdare Müdürlüğü Toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.