Özel idare Müdürlüğü İşçi Alımı

Özel idare Müdürlüğü İşçi Alımı

Özel İdare Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 01 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

Özel İdare Müdürlüğü Sözleşmeli Eski Hükümlü İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 01 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

Iğdır Özel İdare Milli Eğitim Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Eski Hükümlü Hizmetli (Kamu Kuruluşları) olmak üzere 1 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Beden İşçisi Genel (Kamu Kuruluşları) Eski Hükümlü 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim mezunu Lise ve dengi olması gerekmektedir. Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve en az 60 puanı bulunuyor olması, Kişisel Durumu Eski Hükümlü olması ve sürücü belgesi E sınıfı ehliyetine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur İnternet adresinden veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 02 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Iğdır iş ilamları kariyer.

Başvuracak adaylar Iğdır Özel İdare Müdürlüğü istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar 23 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.