Özel idare Müdürlüğü Memur Alımı

Özel idare Müdürlüğü Memur Alımı

Özel İdare Müdürlüğü Memur Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 11 kişi olarak açıklandı. Başvurular 06 Şubat 2017 başlayacak olup 10 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir.

Hakkari Özel İdare Memur alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Mühendis (İnşaat) Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 2 kişi , Harita Mühendisi Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 2 kişi, Makine Mühendisi Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 2 kişi, Mühendis (Elektrik Elektronik) Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 1 kişi, Maden Mühendisi Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 1 kişi, Şehir Planlayıcısı Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 1 kişi, Ziraat Mühendisi (Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü) Lisans 4 Yıllık Fakülte Mezunu 1 kişi ve İnşaat Teknikeri Ön lisans 2 Yıllık Yüksekokul Mezunu 1 kişi olup Toplam 11 kişi istihdam edilecektir.

Özel idare 11 kişi için şartlar: Türk Vatandaşı olmak, Öğrenim şartlarını taşımak, Üniversitelerin “Unvanı ile ilgili” bölümünden mühendislik fakültesinden ve teknikerlik yüksekokuldan mezun olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Savcılıktan alınacak ilişiği yoktur belgesi, Erkek adayların askerliğiyle ilişiği bulunmaması, Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya özrü bulunmaması, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kuruluşundan Emeklilik ve Yaşlılık aylığı alıyor olmaması ve İl Özel İdaresinin görevli diğer personellerin çalışma şartlarına ve mesaisine uymayı kabul etmesi gerekmektedir.

Başvuracak adaylardan istenecek belgeler: Diploma Fotokopisi, Yerleşim Yeri Beyanı, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, İş Talep Formu, 2 Adet vesikalık fotoğraf ve 2014 veya 2016 KPSS Sonuç Belgesi ile birlikte Şahsen müracat edilecektir. Posta ve diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Hakkari iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Hakkari Özel İdare Müdürlüğü istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. İlana başvuracak adaylar 10 Şubat 2017 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.