Özel İdare Personel Alımı İş İlanları

Özel İdare Personel Alımı İş İlanları

Özel idare KPSS 65 puanla Personel Alımı iş ilanları 27 Mart 2017 yayınladı. Alınacak Personel sayısı 6 kişi olarak açıklandı. Başvurular 27 Mart 2017 ile 05 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuracak adaylar kılavuzu dikkatli okumaları gerek.

Kırklareli KPSS puan şartı aranan ilana İl Özel idaresi Kanununun 36. Maddesinin 3 üncü fıkrası ve 5393 sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesinin 3. fıkrası hükümlerince boş kadro karşılığı, tam zamanlı sözleşmeli 2 adet Mimar, 2 adet İnşaat Mühendisi, 1 adet Harita Mühendisi, 1 adet Tekniker (Harita) olmak üzere toplam 6 personel istihdam edilecektir.

Başvuru Şartları: Üniversitelerin İlgili bölümünden mezun olmak, Başka kurumla sözleşmesi bulunmamak, Sınav tarihinde geçerli olan Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan 2016 Yılı Kamu Personel Seçme Sınavının KPSS P3 puan türünden en az 65 puan almış olmak, Erkek adayların sınav tarihine kadar askerlik görevini yapmış, ya da en az 1 (yıl) ötelemiş veya muaf olmak, Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmaması gerekmektedir.

Ayrıca Sağlık raporu, Erkek adaylar için askerlik belgesi aslı ve onaylı sureti, Varsa yaptığı Hizmetlerini gösterir belge( Özel sektörde çalışmışsa SGK hizmet belgesi ) ve Kısa özgeçmişini anlatan belge olması lazım.

İstenilen Belgeler: T.C. Kimlik Fotokopisi, 2 Adet vesika olan fotoğraf, KPSS sonuç çıktısı, Yüksek öğrenim diplomasının veya çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti (Yurtdışı mezunları için YÖK denklik belgesi), Sabıkasının bulunmadığına ilişkin Cumhuriyet Savcılığından son bir ay içerisinde alınmış belgesi gereklidir.

Başvuru yeri ve şekli: Adayların 21 Nisan 2017 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki belgeleri Kırklareli İl Özel İdaresi insan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Bizzat) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Sınav şekli:  Giriş Sınavı, yazılı ve sözlü mülakat şeklinde yapılacaktır. Yazılı sınavda; Adayların mesleki bilgileri ölçülecektir. Sözlü mülakat sınavda: Mesleki bilgiler, genel kültür testi, yetenek (Özellik) ve kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz önünde bulundurulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.