Özvatan SYDV Büro Görevlisi Alacak

Özvatan SYDV Büro Görevlisi Alacak

İnternet Üzerinden Yapılacak Olan Başvurular 17 Haziran 2016 Tarihinde Sona Erecek...

Kayseri İli Özvatan Sosyal Yardım ve İnceleme Büro Görevlisi olarak 1 kişi istihdam edileceği bildirildi. Başvuracak adayların öncelikle Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na ait resmi internet sitesinden başvurularını 17 Haziran 2016 tarihine kadar giriş yapmaları gereklidir. İstenen Belgelerin ilgili kuruma teslim edilmesi ise 20 Haziran 2016 tarihine sona erecektir.

Kayseri Özvatan SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın alacağı Büro Görevlisi alımı için; Bilgisayar Yetkinlik Belgesi (Sertifika, Transkript), B sınıfı ehliyeti olup aktif olarak araç kullanıyor olmak. Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

1-Vakfımızda istihdam edilmek üzere alınacak olan 1adet Büro Görevlisi personelinin kadın olması. 2-İşe başladığı tarihten itibaren 3 yıl süre içerisinde Mütevelli Heyeti tarafından kabul edilen mazereti dışında işten ayrılan personel 30000TL tazminat ödemeyi kabul eder. 3-B sınıfı ehliyeti olup aktif olarak araç kullanıyor olmak. 4-Bilgisayar Yetkinlik Belgesi (Sertifika, Transkript) 5-ÖSYM tarafından 2014 veya 2015 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almak. 6- En az 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. 7- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak.

Mülakat Tarihi: Mütevelli Heyetince belirlenecek olup daha sonra Tut Kaymakamlığı resmi internet sitesinden ilan edilecektir.

İlan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için SYDV resmi internet sitesini ziyaret ediniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.