Palandöken Belediye Başkanlığı 25 İşçi Alımı

Palandöken Belediye Başkanlığı 25 İşçi Alımı

Palandöken Belediye Başkanlığı İşçi Alım ilanı 09 Haziran 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 19 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. Ülke Geneli başvurular kabul edilecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana en az İlkokul en çok lisans mezunları baş

Erzurum Palandöken Belediye Başkanlığı 09 Haziran 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 25 kişi Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen iş ilan numarası ile 19 Haziran 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 06 Temmuz 2017 tarihinde Saat 14:00 ile 15:00 arasında Erzurum Palandöken Belediye Başkanlığı toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Bahçe Bakım Elemanı Park Bahçe ve Koruların Bakımı 25 kişi için şartlar: En az İlkokul en çok Lisans mezun olması gerek. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003839561 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Haziran 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Erzurum Palandöken Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 19 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.