Pamukkale Üniversitesi En Az Lise KPSS Taban Puansız 51 Kamu Personeli Alacak

Pamukkale Üniversitesi En Az Lise KPSS Taban Puansız 51 Kamu Personeli Alacak

Denizli ili iş ilanları bünyesinde Pamukkale üniversitesi için lise, önlisans ve lisans mezunu olmak üzere 61 kadroya memur alımı yapılacak. Başvurular yarın tamamlanıyor. Memur alımı süreci ve tüm detaylar bu haberimizde.

2021 yılı Nisan ayı memur personel alımları kapsamında en az lise mezunu olmak üzere lisans ve önlisans mezunlarının başvuru yapabileceği başvurular için süreç yarın tamamlanıyor. Memur alımı başvurular 51 sözleşmeli kadro için yapılacak. KPSS taban puan şartı da istenmeyen başvurular Denizli ili için olacak. Pamukkale Üniversitesi en az lise KPSS taban puansız 51 kamu personeli alımına dair tüm detaylar şu şekildedir:

Başvurular 5 Nisan Son

Adaylar başvurularını 5 Nisan 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular online olarak yapılacaktır. Başvurular sadece internet üzerinden gerçekleştirilecek ve gerekli belgeler sisteme yüklenecektir.

Başvuru Branşları

Sözleşmeli memur alımları için branşlar şu şekildedir: Hemşire alımı, avukat alımı, tekniker ve teknisyen alımları olmak üzere 51 kadroya personel alımı yapılacak. Başvurular lise, önlisans ve lisans mezunları için olacak.

Mezuniyetler ve Kontenjan Dağılımı

33 Hemşire alımı için sağlık yüksekokullarının veya sağlık bilimleri fakültelerinin ya da hemşirelik fakültelerinin hemşirelik,

10 Hemşire alımı içim Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik,

1 Röntgen Teknisyeni alımı için Radyoloji ve Tıbbi Görüntüleme teknikerliği,

2 Sağlık Teknikeri; Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve acil bakım teknikerliği, paramedik, acil yardım, ambulans ve acil bakım, ilk ve acil yardım,

1 Sağlık Teknikeri alımı için Nükleer Tıp Teknikerliği,

1 Sağlık Teknikeri alımı için Diyaliz,

2 diğer sağlık personeli alımı için ağız ve diş sağlığı, diş hekimliği-hizyen, diş teknik sekreterliği,

1 avukat alımı için hukuk fakültesi mezuniyetleri isteniyor.

Başvurulara dair tüm şartlara ve ayrıntılara haberimizin en altında yer alan başvuru kılavuzundan tüm detaylara ayrıca erişim sağlayabilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.