Pamukkale Üniversitesi Sağlık Personel Alımı

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Personel Alımı

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Personel Alım ilanı 19 Aralık 2016 da yayınladı. Başvuracaklar Adaylar Şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

2016 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS(P3) puan sıralaması esas alınmak suretiyle 7 kişi hemşire ünvan ile istihdam edilecektir.

Aranan şartlar 3 Kişi: 4 Yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olması, Üçüncü basamak bir sağlık kuruluşunda en az 1 (bir) yıl görev yapmış olması, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı Eğitimi, İzolasyon Önlemleri Eğitimi, Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Eğitimi, İletişim Becerileri ve Beden Dili Eğitimi, Kişisel Koruyucu Ekipman Kullanım Eğitimi, Hastanın Güvenli Transfer Eğitimi, Atıkların Kaynağında Ayrıştırılması Eğitimi Engelli ve Yaşlı Hasta Hizmetleri Eğitimi, El Hijyeni Eğitimi sertifikalarına sahip olması gerekmektedir.

Aranan şartlar 3 Kişi: 4 Yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olması, Üçüncü basamak bir sağlık kuruluşunda 2. ve veya 3. basamak yoğun bakımlarda en az 1 (bir) yıl görev yapmış olması, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı Eğitimi, İzolasyon Önlemleri Eğitimi, Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Eğitimi, İletişim Becerileri ve Beden Dili Eğitimi Kişisel Koruyucu Ekipman Kullanım Eğitimi, Hastanın Güvenli Transfer Eğitimi, Atıkların Kaynağında Ayrıştırılması Eğitimi, Engelli ve Yaşlı Hasta Hizmetleri Eğitimi, El Hijyeni Eğitimi sertifikalarına sahip olması gerekmektedir.

Aranan şartlar 1 kişi: 4 Yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olması, En az iki yıllık aile danışmanlığı sertifikasına (300 saat teorik, 150 saat uygulamalı toplam 450 saatlik eğitimi içeren) sahip olması, Aile danışmanlığı konusunda deneyimi olması, Kamu kurumlarında aile danışmanlığı ile ilgili eğitim vermiş olması ve Aile danışmalığı ile mesleki gelişim eğitimine katılmış ve sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

KPSS (B) grubu, Lisans Mezunları için KPSS P3 puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. 5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. Fıkrası (2) bendi gereğince, sözleşmeli (4/B) olarak istihdam edilecektir. Hemşirelik bölümüne eşdeğer diğer bölüm mezunları hemşire unvanına başvuru yapamaz. Denizli iş ilanları kariyer.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi 1 Adet Resim, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2016 KPSS (B) sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına Denizli Adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.