Pehlivanköy Belediye Başkanlığı 7 Personel Alımı

Pehlivanköy Belediye Başkanlığı 7 Personel Alımı

Pehlivanköy Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Geçiçi olarak 45 gün süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 22 Ağustos 2016 tarihinde sona erecektir.

Pehlivanköy Belediye Başkanlığı ’ nca  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 7 kişi Beden İşçisi (Genel)  ünvanıyla kamu işçisi olarak geçiçi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 22 Ağustos 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Beden İşçisi (Genel) alımı için Pehlivanköy Belediye Başkanlığı'nın alt yapı, üst yapı ve çevre düzenleme çalışmaları ile mezarlık, park ve rekreasyon alanlarının bakım ve temizlik işlerinde 45 gün süre ile çalıştırılmak üzere 7 kişilik Beden İşçisi (Genel) Mesleğinde geçici işçi alımı yapılacaktır. Başvuruların kontenjan sayısından fazla olması durumunda, 23.08.2016 Salı günü, saat 15:00'da Pehlivanköy Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda, noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.

Adaylarda aranan şartlar Ağır Beden İşçisi olarak çalıştırılacağından görevini devamlı yapabilecek gerekli fiziksel güce sahip olmak,  Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak olarak belirtilmiştir.            

İlana başvuracak adayların (00003352102) iş ilan no ile Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 22 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.