Pınarbaşı Belediye Başkanlığı 4 Personel Alımı

Pınarbaşı Belediye Başkanlığı 4 Personel Alımı

Pınarbaşı Belediye Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi (Tam Süreli) olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 15 Haziran 2017 Perşembe tarihinde sona erecektir.

Pınarbaşı Belediye Başkanlığı’nca  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 4 kişi Yangın İlk Müdahale İşçisi unvanıyla kamu işçisi olarak Daimi (Tam Süreli) süreyle istihdam edileceği açıklandı.

İlana başvuracak adayların 00003830806 iş ilan no ile Kastamonu Çalişma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 15 Haziran 2017 Perşembe tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir. İstenilen belgelerin aslı ve onaylı örnekleri 16 Haziran 2017 tarihi saat 15:00’e kadar, oluşturulan komisyona teslim edilmelidir.

Yangın İlk Müdahale İşçisi alımı için : Yangına ilk müdahale işinde en az 8 yıl deneyimli olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yangın eğitim belgesine sahip olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ilk yardım belgesine sahip olmak, temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimini almış olmak gerekmektedir.

Ayrıca iş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar, tahliye ve kurtarma, parlama, patlama, yangın ve yangından korunma, kişisel koruyucu donanım kullanımı eğitimlerinin de dahil olduğu iş güvenliği eğitim katılım belgesine sahip olmak gerekmektedir.

İlan çalışma adresi Pınarbaşı/Kastamonu olarak belirtilmiştir. İşe alımlar kurayla yapılacak olup 19 Haziran 2017 tarihinde saat 09:00’da Pınarbaşı Belediye Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Başvurular 15 Haziran 2017 Perşembe tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.