Polis Akademisi POMEM ve PÖH Yedek Duyurusu

Polis Akademisi POMEM ve PÖH Yedek Duyurusu

Polis Akademisi Başkanlığı Resmi İnternet Sitesinden 11 Ekim 2017 Tarihinde Ardı Ardına POMEM ve PÖH duyuruları yayınlandı.

Polis Akademisi Başkanlığı 'nca POMEM ve PÖH alımlarıyla ilgili süreçleri devam edenler için arka arkaya önemli açıklamalar yaptı.

19.Dönem Özel Harekat 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları açıklandı.

19. Dönem POMEM 2. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklanmıştır.19. Dönem polis meslek eğitimi için Polis Meslek Eğitim Merkezlerine Özel Harekat branşlı polis memuru olarak yetiştirilmek üzere planlanan adayların yerine, 864’üncü sıradan başlanarak 348 yedek adayın (yedek 1.211’e kadar) planlaması yapılmıştır. 

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Bundan sonra yapılacak yedek planlamaları için adayların Başkanlığımızın http://www.pa.edu.tr internet sitesini takip etmeleri gerekmektedir.

İkinci duyuru: 19.Dönem POMEM Özel Harekat 1.Yedek Planlaması Sonucunda Kırşehir POMEM Müdürlüğüne Planlanan Adayların Dikkatine.

08/09/2017 tarihinde yayınlanan 19. Dönem Özel Harekat 1.yedek planlaması sonucunda Kırşehir POMEM Müdürlüğüne planlanan ve 18 Şubat 2018 tarihinde okulda olmaları istenilen adaylar 22 Ocak 2018 tarihinde intibak eğitimleri başlayacağı için 21 Ocak 2018 tarihinde (belirtilen tarihten önce gitmemeleri gerekmektedir) geçici kayıtlarını yaptırmak ve intibak eğitimine katılmak üzere Kırşehir POMEM müdürlüğünde olmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.