Polis Moral Eğitim Merkezi Ön Büro Eleman Alımı yapacak

Polis Moral Eğitim Merkezi Ön Büro Eleman Alımı yapacak

Antalya Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğünden yapılan ilanda Ön Büro Eleman Alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 11 Ekim 2017 de başlamıştır.

Alınacak Kamu Personeli Antalya Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğünde çalışacak olup 1 kişi Ön Büro Eleman olarak çalıştırılacağı belirtildi.

İlana başvuracak adaylar işkur üzerinden veya bağlı bulundukları İl İlçe müdürlüklerinden başvuru yapabilirler. Başvuru 11 Ekim 2017 başladı ve 20 Ekim 2017 de sona eriyor.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Alınacak Ön Büro Elemanı 1 kişi için şartlar: Lisans mezunu olması gerekmektedir. Daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00004057277) iş ilanı numarası ile internet sitesinden veya Şahsen son başvuru tarihi 20 Ekim 2017 mesai bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulacaktır.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’normal‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.