Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İşçi Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İşçi Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 10 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 10 kişi olarak açıklandı. Başvurular 23 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 10 kişi Temizlik ve Çevre düzenlemesi işçisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli 10 kişi Temizlik ve çevre düzenlemesi işçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Sadece Erkek Adaylar Başvuru yapabileceklerdir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. İlan şartlarına uyan ve müraacat edilen adayların tamamı üzerinden 27 Aralık 2016 Salı günü saat 10:00 da üniversitenin fener mah. Zihni derin yerleşkesi ihale salonunda mülakat yapılacaktır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Rize iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların Erkek olması ve 22 Aralık 2016 ile 23 Aralık 2016 tarihleri arasında bu ilana başvuru formunu doldurarak Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı ( fener mah. Zihni derin yerleşkesi ) Rize adresine elden teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuracak adaylar 23  Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.