Reklam ve Tanıtım Personel Alımı Yapılacak

Reklam ve Tanıtım Personel Alımı Yapılacak

Demo Promotörü Reklam ve Tanıtım Alanında Personel Alımı. İlköğretim (Mezun) Lise (Mezun) Yüksek Lisans (Mezun) Üniversite (Mezun) istihdamların yapılacağı bildirilen Özel ilanlara nitelikli ve niteliksiz eleman alımı yapılacaktır.

Reklam ve Tanıtım Demo Promotorü Personel Alım Yapılacak. İlköğretim (Mezun) Lise (Mezun) Yüksek Lisans (Mezun) Üniversite (Mezun) istihdamların yapılacağı bildirilen Özel ilanlara nitelikli ve niteliksiz eleman alımı yapılacaktır.

Özel Demo Promotörü: Aktif ve dinamik bir ortamda çalışabilecek - Demo çalışmasında organizasyonu sağlayabilecek - Becerilerini satışa çevirebilecek - İletişiminin güçlü olduğuna inanan - Marka imajını müşterilere etkili şekilde yansıtabilecek - Markaya önerileri ile yön verebilecek - Özel olarak aldığı eğitimleri uygulayabilecek - Şirkete ait özel sistem üzerinden rapor girebilecek - Sorunları analiz ederek sonrasında çözüm odaklı aksiyonlar alabilecek - İkâmet bölgesine göre haftalık olarak rut yapabilecek (Bir hafta boyunca bir noktada görev yapılacak) - Temizlik ve hijyene önem veren. Turizm Sektörünün Türkiye ekonomisindeki yerini bilen. Alımı yapılacak personellerin çoğunluğu otellerde ve turizm sektörü bulunan yerlerde istihdam edilecektir.

İş Tanımı: İş birliği içerisinde olduğumuz dünyaca ünlü markaların en iyi tanıtım ve satış performansına sahip olmalarını hedefleyen ticari pazarlama ajansı olarak danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lider Marka için; Marketlerde ve Zincir mağazalarda ürünlerin demolarının yapılarak tanıtımında görev alacak, kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayacak.

Aday Kriterleri:  Reklam ve Tanıtım , Mağazacılık ( Ticaret ) , Reklam Satış Firmaları Perakende. Tam zamanlı çalışacak. İlk Öğretim ( Mezun)  Lise ( Mezun)  Ön Lisans ( Mezun) Üniversite (Mezun)

İller: Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul (Avr .), İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Muğla, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Karaman, Kırıkkale, Yalova, Karabük, Osmaniye, Düzce, İstanbul (Asya )

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.