Rize Ardeşen Kaymakamlığı 2 Personel Alımı 2016

Rize Ardeşen Kaymakamlığı 2 Personel Alımı 2016

25 Mart 2016 Tarihinde SYDV Rize Ardeşen Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Tarafın Bir Kişi Büro Görevlisi ve Bir Kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alım İlanı Yayınlandı.

Rize İli Ardeşen İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Bir kişi büro görevlisi olarak, bir kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvurular internet üzerinden 1 Nisan 2016 tarihine kadar, istenen belgelerin Ağlı Kaymakamlığına teslim edilmesi ise 4 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek.

SYDV Rize Ardeşen büro görevlisi alımı özel şartları şöyle belirlendi: Temel bilgisayar programlarını Microsoft Ofis uygulamalarını (Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer vb). Programları kullanabilmek. Bilgisayar İşletmeni sertifikası sahibi olmak tercih sebebidir. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumundan Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezunu olmak. En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve çok iyi araç kullanıyor olmak.(Mülakatta araç kullanması kontrol edilecektir.) Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

SYDV Rize Ardeşen sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı özel şartları şöyle belirlendi: Temel bilgisayar programlarını Microsoft Ofis uygulamalarını (Word, Excel, Powerpoint, İnternet Explorer vb). Programları kullanabilmek. Bilgisayar İşletmeni sertifikası sahibi olmak tercih sebebidir. 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumundan Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezunu olmak. En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve çok iyi araç kullanıyor olmak. (Mülakatta araç kullanması kontrol edilecektir.) Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.